Strona główna

Firma MARK-ROL specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości maszyn rolniczych. W ofercie, dostępnej zarówno na Bydgoszcz, jak i całe województwo kujawsko – pomorskie, znajdują się ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, kosiarki dyskowe, pługi obrotowe, maszyny uprawowe Kubota i prasy zwijające Kubota.
Proponujemy aż dziewięć rodzajów ciągników rolniczych marki Kubota (ciągniki rolnicze Bydgoszcz i całe kujawsko-pomorskie). Wśród nich są modele: KUBOTA M6060, KUBOTA M7060, KUBOTA M5091, KUBOTA M9960, KUBOTA M100GX II, KUBOTA M110GX, KUBOTA M128 GX II, KUBOTA M135 GX, KUBOTA M7. Różnią się one od siebie między innymi mocą silnika, prędkością maksymalną jaką mogą osiągać, zakresem prędkości wału odbioru mocy oraz ilością biegów.
Kabiny wszystkich modeli ciągników rolniczych w ofercie MARK-ROL są zaprojektowane tak, aby miał jak największy komfort pracy i jak najlepszą widoczność podczas jazdy. Standardem stała się klimatyzacja tych maszyn – ogrzewająca lub chłodząca całe urządzenie równomiernie. Hydrauliczny rewers umożliwia ciągnikom rolniczym płynne zmienianie kierunku jazdy. Zaś przeniesienie napędu na przednie koła podnosi czystość i bezpieczeństwo. Nie bez powodu właśnie ciągniki rolnicze Kubota uważane są za najbardziej wydajne, najczystsze i najmocniejsze zarazem.
Zaopatrujemy rynek również w inne maszyny rolnicze. Między innymi przyczepy rolnicze marek takich jak Cynko-met, NT – Industry, METAL-FACH i Pronar. Cieszą się one sporym zainteresowaniem, dlatego dystrybuujemy przyczepy rolnicze na całe kujawsko-pomorskie. Dostarczamy także nasze pługi obrotowe na kujawsko-pomorskie. Tutaj oferujemy zagonowe i obracane, firm Agro-Masz i Akpil. Wybór jest duży, dlatego dla chętnych przygotowaliśmy praktyczną porównywarkę, dzięki której z łatwością wybiorą Państwo opcję optymalną dla swojego gospodarstwa. W naszej ofercie są prasy zwijające Kubota i szereg maszyn uprawowych Kubota na Bydgoszcz. Polecamy również niezawodne kosiarki dyskowe.
MARK-ROL słynie ze swych ciągników rolniczych, ale jako firma z niemal trzydziestoletnim stażem na rynku gwarantuje pewną jakość, trwałość i niezawodność także innych maszyn rolniczych, które proponuje swym klientom. Rozeznanie w branży potwierdzone doświadczeniem zaowocowało bogatą ofertą ciągników i maszyn rolniczych skierowaną na Bydgoszcz, ale i całe województwo kujawsko – pomorskie. Co ważne, firmę MARK-ROL wyróżnia również w pełni profesjonalna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna maszyn i ciągników rolniczych.
Sprzęt rolniczy można zakupić już w czterech punktach MARK-ROL w kujawsko-pomorskim. Zapraszamy do Bydgoszczy, Janowca Wielkopolskiego, Żnina oraz Rogowa. W każdym z tych miejsc mogą Państwo pytać o ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, kosiarki dyskowe, pługi obrotowe, maszyny uprawowe Kubota i prasy zwijające Kubota. Uzupełnieniem szerokiego wachlarza maszyn rolniczych są produkty do ich konserwacji, jak również wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy – marki OLEO-MAC.
Ciągników i maszyn rolniczych, które posłużą przez długie lata, szukajcie w MARK-ROL. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

DESIGN: INFORD.eu
Menu Title Menu Title